JEANMAR AS
Suljettu 28. toukokuuta 2024
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- Hallituksen puheenjohtaja
- Toiminta-aika
- 23 vuotta
- - 23. tammi 2001 – 28. touko 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2022
- −10 000
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 198 477
- NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Hallituksen puheenjohtaja | - | |
| Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | −10 000 | −10 000 |
Vastaavat yhteensä | 198 477 | 208 477 |
Velat yhteensä | 0 | 0 |
Oma pääoma yhteensä | 198 477 | 208 477 |
T&T
| Vuosi | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 10 000 | 10 000 |
Liiketulos | −10 000 | −10 000 |
Rahoitustuotot/-kulut | 0 | 0 |
Tulos ennen veroja | −10 000 | −10 000 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | −10 000 | −10 000 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 146 851 | 146 851 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 51 626 | 61 626 |
Vastaavat yhteensä | 198 477 | 208 477 |
Lyhytaikainen velka | 0 | 0 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 0 | 0 |
Sijoitettu pääoma | 78 445 | 78 445 |
Kertyneet voittovarat | 120 032 | 130 032 |
Oma pääoma yhteensä | 198 477 | 208 477 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 198 477 | 208 477 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta