HAMMERS AS
Suljettu 27. toukokuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- GH
- Toiminta-aika
- 16 vuotta
- - 2. loka 2007 – 27. touko 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 741 802
- NOK
- Vuositulos 2021
- 58 917
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 517 900
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
GH | Hallituksen puheenjohtaja | - |
| Liikkeenharjoittaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 741 802 |
Vuositulos yhteensä | 58 917 |
Vastaavat yhteensä | 687 128 |
Velat yhteensä | 169 228 |
Oma pääoma yhteensä | 517 900 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 741 802 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 671 835 |
Liiketulos | 69 968 |
Rahoitustuotot/-kulut | 383 |
Tulos ennen veroja | 70 350 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 11 433 |
Vuositulos yhteensä | 58 917 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 687 128 |
Vastaavat yhteensä | 687 128 |
Lyhytaikainen velka | 169 228 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 169 228 |
Sijoitettu pääoma | 100 000 |
Kertyneet voittovarat | 417 900 |
Oma pääoma yhteensä | 517 900 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 687 128 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta