DALSÆT INVEST AS
Suljettu 25. huhtikuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Linkit
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- GT
- Hallituksen puheenjohtaja
- JP
Jon Petter Sætre1972
- Toiminta-aika
- 20 vuotta
- - 26. touko 2003 – 25. huhti 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 3 281 841
- NOK
- Vuositulos 2022
- 4 178 089
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 11 773 677
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
GT | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JP 1972 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
GT | Hallituksen jäsen | - |
ES 1942 | Hallituksen jäsen | - |
MG | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 3 281 841 |
Vuositulos yhteensä | 4 178 089 |
Vastaavat yhteensä | 11 966 649 |
Velat yhteensä | 192 972 |
Oma pääoma yhteensä | 11 773 677 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 3 281 841 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 2 954 765 |
Liiketulos | 327 076 |
Rahoitustuotot/-kulut | 4 035 778 |
Tulos ennen veroja | 4 362 854 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 184 765 |
Vuositulos yhteensä | 4 178 089 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 2 484 019 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 9 482 630 |
Vastaavat yhteensä | 11 966 649 |
Lyhytaikainen velka | 192 972 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 192 972 |
Sijoitettu pääoma | 1 200 000 |
Kertyneet voittovarat | 10 573 677 |
Oma pääoma yhteensä | 11 773 677 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 11 966 649 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta