BIRKELAND HANDELSENTER AS
Suljettu 1. marraskuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- ÅS
Ånen Sindland1954
- Hallituksen puheenjohtaja
- GM
- Toiminta-aika
- 1 vuosi
- - 26. heinä 2022 – 1. marras 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 3
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 463 455
- NOK
- Vuositulos 2022
- −106 100
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 3 801 786
- NOK
Viimeksi päivitetty: 14. kesä 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
ÅS 1954 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
GM | Hallituksen puheenjohtaja | - |
TH 1942 | Hallituksen jäsen | - |
SG 1950 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 463 455 |
Vuositulos yhteensä | −106 100 |
Vastaavat yhteensä | 4 223 785 |
Velat yhteensä | 421 998 |
Oma pääoma yhteensä | 3 801 786 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 463 455 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 610 136 |
Liiketulos | −146 681 |
Rahoitustuotot/-kulut | 2 194 |
Tulos ennen veroja | −144 487 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −38 387 |
Vuositulos yhteensä | −106 100 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 3 688 492 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 535 293 |
Vastaavat yhteensä | 4 223 785 |
Lyhytaikainen velka | 36 191 |
Pitkäaikainen velka | 385 807 |
Velat yhteensä | 421 998 |
Sijoitettu pääoma | 3 801 786 |
Kertyneet voittovarat | 0 |
Oma pääoma yhteensä | 3 801 786 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 4 223 785 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta