B. B. EIENDOM ANS
Suljettu 7. heinäkuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toiminta-aika
- 19 vuotta
- - 13. loka 2004 – 7. heinä 2023
- Tyyppi
- Avoin yhtiö yhteisvastuulla
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2017
- 2 519 704
- NOK
- Vuositulos 2017
- 1 006 759
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2017
- −605 053
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
SÅ 1960 | Yhteyshenkilö, Osallistuja solidaarisella vastuulla (täysi vastuu) | - |
| Osallistuja solidaarisella vastuulla (täysi vastuu) | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2017 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 519 704 |
Vuositulos yhteensä | 1 006 759 |
Vastaavat yhteensä | 14 601 642 |
Velat yhteensä | 15 206 695 |
Oma pääoma yhteensä | −605 053 |
T&T
| Vuosi | 2017 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 519 704 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 052 207 |
Liiketulos | 1 467 497 |
Rahoitustuotot/-kulut | −460 738 |
Tulos ennen veroja | 1 006 759 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | 1 006 759 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2017 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 13 318 101 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 283 541 |
Vastaavat yhteensä | 14 601 642 |
Lyhytaikainen velka | 449 225 |
Pitkäaikainen velka | 14 757 470 |
Velat yhteensä | 15 206 695 |
Sijoitettu pääoma | 0 |
Kertyneet voittovarat | −605 053 |
Oma pääoma yhteensä | −605 053 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 14 601 642 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2300
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöittämättömät yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta