TORØDVEIEN 100 AS
Toiminnassa
Investering og drift av eiendom og tilsvarende virksomhet, samt kjøp
og videresalg av handelsvarer.
Selskapets virksomhet er investering og drift av eiendom og
tilsvarende virksomhet, samt kjøp og videresalg av handelsvarer.
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- MR
- Hallituksen puheenjohtaja
- MR
- Vuosia perustamisesta
- 7 vuotta
- alkaen 10. syys 2019
- Tyyppi
- Limited company
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 60
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 3
- 1 yritys, 2 henkilöä
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 1 198 548
- NOK
- Vuositulos 2025
- 330 510
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 1 144 085
- NOK
Viimeksi päivitetty: 23. huhti 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
MR | Managing Director/CEO | 16.67 % epäsuoraan |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
MR | Chairman | 16.67 % epäsuoraan |
HM | Board Member | 33.33 % suoraan |
NA | Board Member | 33.33 % suoraan |
TJ 1974 | Board Member | 16.67 % epäsuoraan |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Accountant | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
HM | Board Member | 33.33 % suoraan |
NA | Board Member | 33.33 % suoraan |
TJ 1974 | Board Member | 16.67 % epäsuoraan |
MR | Managing Director/CEO, Chairman | 16.67 % epäsuoraan |
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2025
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 20 | 33.33 % | |
HM | Tavalliset osakkeet | 20 | 33.33 % |
NA | Tavalliset osakkeet | 20 | 33.33 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 198 548 | 1 181 596 | 1 132 661 | 1 145 637 |
Vuositulos yhteensä | 330 510 | 270 961 | 247 749 | 279 150 |
Vastaavat yhteensä | 1 312 013 | 1 481 868 | 1 627 422 | 1 918 419 |
Velat yhteensä | 167 928 | 668 292 | 1 084 808 | 1 623 553 |
Oma pääoma yhteensä | 1 144 085 | 813 576 | 542 614 | 294 866 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 198 548 | 1 181 596 | 1 132 661 | 1 145 637 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 750 862 | 780 641 | 728 274 | 698 802 |
Liiketulos | 447 686 | 400 955 | 404 386 | 446 834 |
Rahoitustuotot/-kulut | −23 955 | −53 620 | −86 568 | −88 919 |
Tulos ennen veroja | 423 731 | 347 335 | 317 818 | 357 915 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 93 221 | 76 374 | 70 069 | 78 765 |
Vuositulos yhteensä | 330 510 | 270 961 | 247 749 | 279 150 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 201 413 | 1 361 454 | 1 522 784 | 1 635 780 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 110 601 | 120 414 | 104 638 | 282 639 |
Vastaavat yhteensä | 1 312 013 | 1 481 868 | 1 627 422 | 1 918 419 |
Lyhytaikainen velka | 167 928 | 185 400 | 157 916 | 222 661 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 482 892 | 926 892 | 1 400 892 |
Velat yhteensä | 167 928 | 668 292 | 1 084 808 | 1 623 553 |
Sijoitettu pääoma | 60 000 | 60 000 | 60 000 | 60 000 |
Kertyneet voittovarat | 1 084 085 | 753 576 | 482 614 | 234 866 |
Oma pääoma yhteensä | 1 144 085 | 813 576 | 542 614 | 294 866 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 1 312 013 | 1 481 868 | 1 627 422 | 1 918 419 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Organisaatiotyyppi
Limited company
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Private non-financial incorporated enterprises