INDIGO EIGEDOM AS
Suljettu 9. lokakuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- Toiminta-aika
- 3 vuotta
- - 18. maalis 2020 – 9. loka 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 544 680
- NOK
- Vuositulos 2022
- −88 990
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- −679 748
- NOK
Viimeksi päivitetty: 22. elo 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Hallituksen puheenjohtaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 544 680 |
Vuositulos yhteensä | −88 990 |
Vastaavat yhteensä | 5 169 124 |
Velat yhteensä | 5 848 871 |
Oma pääoma yhteensä | −679 748 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 544 680 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 347 515 |
Liiketulos | 197 165 |
Rahoitustuotot/-kulut | −286 155 |
Tulos ennen veroja | −88 990 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −88 990 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 5 127 500 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 41 624 |
Vastaavat yhteensä | 5 169 124 |
Lyhytaikainen velka | 111 170 |
Pitkäaikainen velka | 5 737 701 |
Velat yhteensä | 5 848 871 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | −709 748 |
Oma pääoma yhteensä | −679 748 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 5 169 124 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta