Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
N

NORDØYVEGEN 35 AS997 665 996

Vuokraus
Osakeyhtiö
Vorsetøyveien 25 8300 SVOLVÆR, Norge

NORDØYVEGEN 35 AS

Suljettu 13. joulukuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
12 vuotta
- 2. joulu 2011 – 13. joulu 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
2 002 830
NOK
Vuositulos 2022
1 327 594
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
9 453 014
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö-

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
2 002 830
Vuositulos yhteensä
1 327 594
Vastaavat yhteensä
13 312 447
Velat yhteensä
3 859 433
Oma pääoma yhteensä
9 453 014

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
2 002 830
Liiketoiminnan kulut yhteensä
302 693
Liiketulos
1 700 137
Rahoitustuotot/-kulut
1 908
Tulos ennen veroja
1 702 045
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
374 451
Vuositulos yhteensä
1 327 594

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
12 543 995
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
768 452
Vastaavat yhteensä
13 312 447
Lyhytaikainen velka
3 259 433
Pitkäaikainen velka
600 000
Velat yhteensä
3 859 433
Sijoitettu pääoma
7 008 295
Kertyneet voittovarat
2 444 719
Oma pääoma yhteensä
9 453 014
Oma pääoma ja velat yhteensä
13 312 447

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta