Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
H

HENRIKSENGÅRDEN AS813 112 272

Vuokraus
Osakeyhtiö
Olav V gate 100 8004 BODØ, Norge

HENRIKSENGÅRDEN AS

Suljettu 20. kesäkuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
9 vuotta
- 5. helmi 2014 – 20. kesä 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
333 440
NOK
Vuositulos 2021
648 923
NOK
Oma pääoma yhteensä 2021
1 522 157
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö-

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
333 440
Vuositulos yhteensä
648 923
Vastaavat yhteensä
2 125 403
Velat yhteensä
603 245
Oma pääoma yhteensä
1 522 157

T&T

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
333 440
Liiketoiminnan kulut yhteensä
197 268
Liiketulos
136 172
Rahoitustuotot/-kulut
695 828
Tulos ennen veroja
832 000
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
183 077
Vuositulos yhteensä
648 923

Taseen yhteenveto

Vuosi2021
Pysyvät vastaavat yhteensä
1 507 403
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
618 000
Vastaavat yhteensä
2 125 403
Lyhytaikainen velka
603 245
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
603 245
Sijoitettu pääoma
1 032 888
Kertyneet voittovarat
489 269
Oma pääoma yhteensä
1 522 157
Oma pääoma ja velat yhteensä
2 125 403

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta