Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
P

PROJECT LAGER AS831 027 762

Vuokraus
Osakeyhtiö
Tveide næringspark 19 4760 BIRKELAND, Norge

PROJECT LAGER AS

Suljettu 23. joulukuuta 2024, Vapaaehtoinen selvitystila
Kjøp, salg, utleie, utvikling og forvaltning av eiendommer, samt alt hva hermed står i forbindelse, herunder deltakelse i andre selskaper.
Utleie av fast eiendom.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
1 vuosi
- 14. maalis 2023 – 23. joulu 2024
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2023
15 000
NOK
Vuositulos 2023
−37 818
NOK
Oma pääoma yhteensä 2023
−7 818
NOK
Viimeksi päivitetty: 25. loka 2024

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 1. maalis 2024

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2023
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
15 000
Vuositulos yhteensä
−37 818
Vastaavat yhteensä
657 943
Velat yhteensä
665 761
Oma pääoma yhteensä
−7 818

T&T

Vuosi2023
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
15 000
Liiketoiminnan kulut yhteensä
33 744
Liiketulos
−18 744
Rahoitustuotot/-kulut
−19 074
Tulos ennen veroja
−37 818
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−37 818

Taseen yhteenveto

Vuosi2023
Pysyvät vastaavat yhteensä
631 805
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
26 138
Vastaavat yhteensä
657 943
Lyhytaikainen velka
49 761
Pitkäaikainen velka
616 000
Velat yhteensä
665 761
Sijoitettu pääoma
30 000
Kertyneet voittovarat
−37 818
Oma pääoma yhteensä
−7 818
Oma pääoma ja velat yhteensä
657 943

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta