SANDELLA EIENDOM Hans Preben Mehren
Suljettu 26. syyskuuta 2024
Produksjon - skumplast.
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- HP
- Toiminta-aika
- 29 vuotta
- - 12. maalis 1995 – 26. syys 2024
- Tyyppi
- Toiminimi
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 3 000 000
- NOK
- Vuositulos 2021
- 1 477 840
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- −3 963 366
- NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
HP | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
HP | Omistaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 3 000 000 |
Vuositulos yhteensä | 1 477 840 |
Vastaavat yhteensä | 2 649 396 |
Velat yhteensä | 6 612 762 |
Oma pääoma yhteensä | −3 963 366 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 3 000 000 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 457 977 |
Liiketulos | 1 542 023 |
Rahoitustuotot/-kulut | −64 183 |
Tulos ennen veroja | 1 477 840 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | 1 477 840 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 704 630 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 944 766 |
Vastaavat yhteensä | 2 649 396 |
Lyhytaikainen velka | 1 408 589 |
Pitkäaikainen velka | 5 204 173 |
Velat yhteensä | 6 612 762 |
Sijoitettu pääoma | 0 |
Kertyneet voittovarat | −3 963 366 |
Oma pääoma yhteensä | −3 963 366 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 2 649 396 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta