Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
H

HERR & FRU BLOM EIENDOM AS922 402 612

Vuokraus
Osakeyhtiö
c/o Ann-Christin Blom-Olsen Sam Eydes gate 209 3660 RJUKAN, Norge

HERR & FRU BLOM EIENDOM AS

Suljettu 16. joulukuuta 2024, Vapaaehtoinen selvitystila
Omsetning og drift av fast eiendom.
Utleie av fast eiendom.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
5 vuotta
- 15. maalis 2019 – 16. joulu 2024
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2023
75 000
NOK
Vuositulos 2023
−269 004
NOK
Oma pääoma yhteensä 2023
−288 072
NOK
Viimeksi päivitetty: 17. loka 2024

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi202320222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
75 000
171 700
173 630
Vuositulos yhteensä
−269 004
−8 600
−7 177
Vastaavat yhteensä
0
2 153 722
2 160 766
Velat yhteensä
288 072
2 172 790
2 171 234
Oma pääoma yhteensä
−288 072
−19 068
−10 468

T&T

Vuosi202320222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
75 000
171 700
173 630
Liiketoiminnan kulut yhteensä
285 619
72 936
86 097
Liiketulos
−210 619
98 764
87 533
Rahoitustuotot/-kulut
−58 385
−107 363
−94 709
Tulos ennen veroja
−269 004
−8 600
−7 177
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
0
0
Vuositulos yhteensä
−269 004
−8 600
−7 177

Taseen yhteenveto

Vuosi202320222021
Pysyvät vastaavat yhteensä
0
2 153 722
2 153 722
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
0
0
7 044
Vastaavat yhteensä
0
2 153 722
2 160 766
Lyhytaikainen velka
288 072
221 868
145 303
Pitkäaikainen velka
0
1 950 922
2 025 931
Velat yhteensä
288 072
2 172 790
2 171 234
Sijoitettu pääoma
30 000
30 000
30 000
Kertyneet voittovarat
−318 072
−49 068
−40 468
Oma pääoma yhteensä
−288 072
−19 068
−10 468
Oma pääoma ja velat yhteensä
0
2 153 722
2 160 766

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta