CONSOLIDATOR AS
Suljettu 28. marraskuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- KJ
- Hallituksen puheenjohtaja
- KJ
- Toiminta-aika
- 28 vuotta
- - 20. helmi 1995 – 28. marras 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2022
- −424 375
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 142 747 574
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KJ | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KJ | Hallituksen puheenjohtaja | - |
KH 1989 | Hallituksen jäsen | - |
FH 1994 | Hallituksen jäsen | - |
FF | Hallituksen jäsen | - |
PT | Hallituksen jäsen | - |
GF 1978 | Hallituksen jäsen | - |
MH 1991 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
P Suljettu | Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −424 375 |
Vastaavat yhteensä | 211 346 596 |
Velat yhteensä | 68 599 022 |
Oma pääoma yhteensä | 142 747 574 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 825 399 |
Liiketulos | −1 825 399 |
Rahoitustuotot/-kulut | 363 412 |
Tulos ennen veroja | −1 461 987 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −1 037 612 |
Vuositulos yhteensä | −424 375 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 197 455 297 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 13 891 299 |
Vastaavat yhteensä | 211 346 596 |
Lyhytaikainen velka | 3 820 708 |
Pitkäaikainen velka | 64 778 314 |
Velat yhteensä | 68 599 022 |
Sijoitettu pääoma | 9 266 905 |
Kertyneet voittovarat | 133 480 669 |
Oma pääoma yhteensä | 142 747 574 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 211 346 596 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta