BYRÅET EIGEDOM AS
Suljettu 16. tammikuuta 2024
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- OA
Olav Anderssen1964
- Hallituksen puheenjohtaja
- AV
Aage Vikse1982
- Toiminta-aika
- 9 vuotta
- - 24. marras 2015 – 16. tammi 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 745 680
- NOK
- Vuositulos 2022
- 87 018
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 864 701
- NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
OA 1964 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AV 1982 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
| Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 28. marras 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 745 680 |
Vuositulos yhteensä | 87 018 |
Vastaavat yhteensä | 6 156 807 |
Velat yhteensä | 5 292 106 |
Oma pääoma yhteensä | 864 701 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 745 680 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 459 247 |
Liiketulos | 286 433 |
Rahoitustuotot/-kulut | −174 844 |
Tulos ennen veroja | 111 589 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 24 571 |
Vuositulos yhteensä | 87 018 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 5 468 062 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 688 745 |
Vastaavat yhteensä | 6 156 807 |
Lyhytaikainen velka | 542 714 |
Pitkäaikainen velka | 4 749 392 |
Velat yhteensä | 5 292 106 |
Sijoitettu pääoma | 22 284 |
Kertyneet voittovarat | 842 417 |
Oma pääoma yhteensä | 864 701 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 6 156 807 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta