STORGATEN 1 AS
Suljettu 20. marraskuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- KA
- Toiminta-aika
- 27 vuotta
- - 28. loka 1996 – 20. marras 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 15 922 225
- NOK
- Vuositulos 2022
- 6 579 862
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 16 918 617
- NOK
Viimeksi päivitetty: 5. heinä 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KA | Hallituksen puheenjohtaja | - |
KM | Yhteyshenkilö | - |
KW | Hallituksen jäsen | - |
| Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 15 922 225 |
Vuositulos yhteensä | 6 579 862 |
Vastaavat yhteensä | 67 087 626 |
Velat yhteensä | 50 169 009 |
Oma pääoma yhteensä | 16 918 617 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 15 922 225 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 6 840 621 |
Liiketulos | 9 081 604 |
Rahoitustuotot/-kulut | −637 351 |
Tulos ennen veroja | 8 444 253 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 1 864 391 |
Vuositulos yhteensä | 6 579 862 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 60 708 404 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 6 379 222 |
Vastaavat yhteensä | 67 087 626 |
Lyhytaikainen velka | 10 169 009 |
Pitkäaikainen velka | 40 000 000 |
Velat yhteensä | 50 169 009 |
Sijoitettu pääoma | 18 783 603 |
Kertyneet voittovarat | −1 864 986 |
Oma pääoma yhteensä | 16 918 617 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 67 087 626 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta