Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
R

RITL INVEST AS918 043 977

Vuokraus
Osakeyhtiö
Brannstasjonsveien 10 4312 SANDNES, Norge

RITL INVEST AS

Suljettu 10. toukokuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
7 vuotta
- 14. marras 2016 – 10. touko 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
6 942 678
NOK
Vuositulos 2022
340 157
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
544 284
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
6 942 678
Vuositulos yhteensä
340 157
Vastaavat yhteensä
666 316
Velat yhteensä
122 032
Oma pääoma yhteensä
544 284

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
6 942 678
Liiketoiminnan kulut yhteensä
6 507 815
Liiketulos
434 863
Rahoitustuotot/-kulut
1 311
Tulos ennen veroja
436 174
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
96 017
Vuositulos yhteensä
340 157

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
0
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
666 316
Vastaavat yhteensä
666 316
Lyhytaikainen velka
122 032
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
122 032
Sijoitettu pääoma
200 000
Kertyneet voittovarat
344 284
Oma pääoma yhteensä
544 284
Oma pääoma ja velat yhteensä
666 316

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta