R2 FORM AS
Toiminnassa
R2 Form designer, prosjekterer og produserer scenografi, prototyper og
rekvisitter for teater, film, event, museer, utstilling og andre som
naturlig hører sammen med disse bransjer. R2 Form har som
spesialkompetanse støttemakeri for historiske gjenstander og
spesialrekvisitter. Selskapet kan også delta i andre virksomheter,
foreta investeringer og besitte aksjer eller andeler i andre selskaper
når dette naturlig hører sammen med virksomheten.
Industridesign, produktdesign.
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- GR
Gøril Rostad1973
- Hallituksen puheenjohtaja
- GR
Gøril Rostad1973
- Vuosia perustamisesta
- 5 vuotta
- alkaen 6. huhti 2021
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 100
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- henkilö
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 24 175
- NOK
- Vuositulos 2025
- −3 747
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- −1 194
- NOK
Viimeksi päivitetty: 31. loka 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
GR 1973 | Toimitusjohtaja | 100 % suoraan |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
GR 1973 | Hallituksen puheenjohtaja | 100 % suoraan |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
GR 1973 | Toimitusjohtaja, Hallituksen puheenjohtaja | 100 % suoraan |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
GR 1973 | Tavalliset osakkeet | 100 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 25. syys 2026
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 24 175 | 13 270 | 2 975 | 98 826 |
Vuositulos yhteensä | −3 747 | −9 332 | −32 475 | −88 187 |
Vastaavat yhteensä | 16 947 | 19 176 | 15 047 | 48 495 |
Velat yhteensä | 18 142 | 16 623 | 3 162 | 4 135 |
Oma pääoma yhteensä | −1 194 | 2 553 | 11 885 | 44 360 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 24 175 | 13 270 | 2 975 | 98 826 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 27 922 | 22 602 | 35 678 | 186 987 |
Liiketulos | −3 747 | −9 332 | −32 703 | −88 161 |
Rahoitustuotot/-kulut | 0 | 0 | 228 | −26 |
Tulos ennen veroja | −3 747 | −9 332 | −32 475 | −88 187 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | −3 747 | −9 332 | −32 475 | −88 187 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 16 947 | 19 176 | 15 047 | 48 495 |
Vastaavat yhteensä | 16 947 | 19 176 | 15 047 | 48 495 |
Lyhytaikainen velka | 18 142 | 16 623 | 3 162 | 4 135 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 18 142 | 16 623 | 3 162 | 4 135 |
Sijoitettu pääoma | 92 680 | 92 680 | 92 680 | 92 680 |
Kertyneet voittovarat | −93 874 | −90 127 | −80 795 | −48 320 |
Oma pääoma yhteensä | −1 194 | 2 553 | 11 885 | 44 360 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 16 948 | 19 176 | 15 047 | 48 495 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Organisaatiotyyppi
Osakeyhtiö
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit