BREIVIK EIENDOM AS
Suljettu 19. elokuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- AS
Arild Sand1952
- Hallituksen puheenjohtaja
- AS
Arild Sand1952
- Toiminta-aika
- 7 vuotta
- - 4. elo 2016 – 19. elo 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 1 856 607
- NOK
- Vuositulos 2022
- 827 075
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 1 297 601
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AS 1952 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AS 1952 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
PE 1985 | Hallituksen jäsen | - |
BA 1981 | Hallituksen jäsen | - |
ES 1978 | Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
U Suljettu | Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 856 607 |
Vuositulos yhteensä | 827 075 |
Vastaavat yhteensä | 10 095 099 |
Velat yhteensä | 8 797 498 |
Oma pääoma yhteensä | 1 297 601 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 856 607 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 509 486 |
Liiketulos | 1 347 121 |
Rahoitustuotot/-kulut | −286 762 |
Tulos ennen veroja | 1 060 358 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 233 283 |
Vuositulos yhteensä | 827 075 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 9 427 149 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 667 950 |
Vastaavat yhteensä | 10 095 099 |
Lyhytaikainen velka | 881 702 |
Pitkäaikainen velka | 7 915 796 |
Velat yhteensä | 8 797 498 |
Sijoitettu pääoma | 90 000 |
Kertyneet voittovarat | 1 207 601 |
Oma pääoma yhteensä | 1 297 601 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 10 095 099 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta