VESTAD AUTOSENTER AS
Suljettu 13. helmikuuta 2024VESTAD AUTOSENTER AS TVANGSAVVIKLINGSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- RH
Roger Haugen1973
- Hallituksen puheenjohtaja
- RH
Roger Haugen1973
- Toiminta-aika
- 29 vuotta
- - 19. helmi 1995 – 13. helmi 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2020
- 17 632 420
- NOK
- Vuositulos 2020
- −69 330
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2020
- 231 753
- NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
RH 1973 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
RH 1973 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
MS 1976 | Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 6. touko 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 17 632 420 |
Vuositulos yhteensä | −69 330 |
Vastaavat yhteensä | 2 923 511 |
Velat yhteensä | 2 691 758 |
Oma pääoma yhteensä | 231 753 |
T&T
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 17 632 420 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 17 635 757 |
Liiketulos | −3 337 |
Rahoitustuotot/-kulut | −73 037 |
Tulos ennen veroja | −76 374 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −7 044 |
Vuositulos yhteensä | −69 330 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 963 917 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 959 595 |
Vastaavat yhteensä | 2 923 511 |
Lyhytaikainen velka | 1 742 098 |
Pitkäaikainen velka | 949 661 |
Velat yhteensä | 2 691 758 |
Sijoitettu pääoma | 100 000 |
Kertyneet voittovarat | 131 753 |
Oma pääoma yhteensä | 231 753 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 2 923 511 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta