GUDIMS UTLEIE OG HYTTEGREND AS
Suljettu 9. tammikuuta 2024GUDIMS UTLEIE OG HYTTEGREND AS TVANGSAVVIKLINGSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- JG
Jørgen Gudim1989
- Toiminta-aika
- 29 vuotta
- - 20. helmi 1995 – 9. tammi 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2020
- 2 139 211
- NOK
- Vuositulos 2020
- 1 256 111
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2020
- 2 379 463
- NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JG 1989 | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 139 211 |
Vuositulos yhteensä | 1 256 111 |
Vastaavat yhteensä | 3 510 108 |
Velat yhteensä | 1 130 645 |
Oma pääoma yhteensä | 2 379 463 |
T&T
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 139 211 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 428 290 |
Liiketulos | 1 710 922 |
Rahoitustuotot/-kulut | 100 503 |
Tulos ennen veroja | 1 610 419 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 354 308 |
Vuositulos yhteensä | 1 256 111 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 616 340 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 893 768 |
Vastaavat yhteensä | 3 510 108 |
Lyhytaikainen velka | 475 751 |
Pitkäaikainen velka | 654 893 |
Velat yhteensä | 1 130 645 |
Sijoitettu pääoma | 100 000 |
Kertyneet voittovarat | 2 279 463 |
Oma pääoma yhteensä | 2 379 463 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 3 510 108 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta