BERGEN RØRLEGGERSERVICE AS
Toiminnassa
Rørleggertjenester.
Avainsanat
installationwater systemsheating systemscooling systemssanitary systemsexpansionconversionrepair and maintenancesteam pipessolar collectorscooling towerssprinkler systemsirrigation systems
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- CR
- Vuosia perustamisesta
- 5 vuotta
- alkaen 25. tammi 2021
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 1 000
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 2
- henkilöt
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 6 985 358
- NOK
- Vuositulos 2025
- 9 421
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 1 508 703
- NOK
Viimeksi päivitetty: 11. elo 2026
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
CR | Hallituksen puheenjohtaja | 50 % suoraan |
CF | Hallituksen jäsen | 50 % suoraan |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
CF | Hallituksen jäsen | 50 % suoraan |
CR | Hallituksen puheenjohtaja | 50 % suoraan |
Viimeksi päivitetty: 8. helmi 2026
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
CR | Tavalliset osakkeet | 500 | 50 % |
CF | Tavalliset osakkeet | 500 | 50 % |
Osakkeet omistaa BERGEN RØRLEGGERSERVICE AS
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 6 | 0.02 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 6 985 358 | 6 656 175 | 6 499 135 | 5 969 940 | 4 054 604 |
Vuositulos yhteensä | 9 421 | −156 811 | 326 883 | 454 587 | 850 195 |
Vastaavat yhteensä | 4 721 412 | 4 226 071 | 4 515 653 | 2 156 364 | 2 144 175 |
Velat yhteensä | 3 212 709 | 2 726 787 | 2 859 557 | 827 151 | 1 269 551 |
Oma pääoma yhteensä | 1 508 703 | 1 499 283 | 1 656 095 | 1 329 212 | 874 625 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 6 985 358 | 6 656 175 | 6 499 135 | 5 969 940 | 4 054 604 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 6 812 228 | 6 676 542 | 6 017 150 | 5 403 259 | 2 964 610 |
Liiketulos | 173 130 | −20 367 | 481 985 | 566 681 | 1 089 994 |
Rahoitustuotot/-kulut | −163 709 | −136 443 | −22 278 | 5 869 | 0 |
Tulos ennen veroja | 9 421 | −156 810 | 459 707 | 572 550 | 1 089 994 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 1 | 132 824 | 117 963 | 239 799 |
Vuositulos yhteensä | 9 421 | −156 811 | 326 883 | 454 587 | 850 195 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 2 692 153 | 2 906 227 | 2 716 084 | 349 733 | 452 083 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 2 029 259 | 1 319 844 | 1 799 569 | 1 806 631 | 1 692 092 |
Vastaavat yhteensä | 4 721 412 | 4 226 071 | 4 515 653 | 2 156 364 | 2 144 175 |
Lyhytaikainen velka | 997 893 | 967 412 | 1 005 682 | 827 151 | 1 269 551 |
Pitkäaikainen velka | 2 214 816 | 1 759 375 | 1 853 875 | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 3 212 709 | 2 726 787 | 2 859 557 | 827 151 | 1 269 551 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 24 430 |
Kertyneet voittovarat | 1 478 703 | 1 469 283 | 1 626 095 | 1 299 212 | 850 195 |
Oma pääoma yhteensä | 1 508 703 | 1 499 283 | 1 656 095 | 1 329 212 | 874 625 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 4 721 412 | 4 226 070 | 4 515 652 | 2 156 363 | 2 144 176 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Osakeyhtiö
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
F
Pääasiallinen toimiala-alue
Rakentaminen
43
Toiminta
Erikoistunut rakennustoiminta
43.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Sähkö-, vesijohto- ja muu rakennusasennus
43.22
Teollisuusryhmä
Lämpö-, vesijohto- ja ilmastointiasennus
43.221
Teollisuusryhmä
Putkityöt