KONTORINVEST AS
Suljettu 17. lokakuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- LL
Lars Løseth1950
- Toiminta-aika
- 28 vuotta
- - 19. helmi 1995 – 17. loka 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 1 219 680
- NOK
- Vuositulos 2022
- 631 467
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 1 818 805
- NOK
Viimeksi päivitetty: 17. elo 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
LL 1950 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
OS 1966 | Yhteyshenkilö, Hallituksen jäsen | - |
LO 1992 | Hallituksen jäsen | - |
Viimeksi päivitetty: 17. elo 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 219 680 |
Vuositulos yhteensä | 631 467 |
Vastaavat yhteensä | 2 011 614 |
Velat yhteensä | 192 809 |
Oma pääoma yhteensä | 1 818 805 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 219 680 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 410 107 |
Liiketulos | 809 573 |
Rahoitustuotot/-kulut | 0 |
Tulos ennen veroja | 809 573 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 178 106 |
Vuositulos yhteensä | 631 467 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 962 141 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 49 473 |
Vastaavat yhteensä | 2 011 614 |
Lyhytaikainen velka | 192 809 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 192 809 |
Sijoitettu pääoma | 105 000 |
Kertyneet voittovarat | 1 713 805 |
Oma pääoma yhteensä | 1 818 805 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 2 011 614 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta