Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
C

CKARLSSON HOLDING AS925 411 965

Vuokraus
Osakeyhtiö
c/o Christoffer Karlsson Hovinveien 11B 0576 OSLO, Norge

CKARLSSON HOLDING AS

Suljettu 26. lokakuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
3 vuotta
- 30. heinä 2020 – 26. loka 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2022
888 077
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
35 570
NOK
Viimeksi päivitetty: 28. kesä 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
888 077
Vastaavat yhteensä
510 753
Velat yhteensä
475 183
Oma pääoma yhteensä
35 570

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
8 355
Liiketulos
−8 355
Rahoitustuotot/-kulut
896 432
Tulos ennen veroja
888 077
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
888 077

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
30 000
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
480 753
Vastaavat yhteensä
510 753
Lyhytaikainen velka
475 183
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
475 183
Sijoitettu pääoma
35 570
Kertyneet voittovarat
0
Oma pääoma yhteensä
35 570
Oma pääoma ja velat yhteensä
510 753

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta