Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
W

WERNERSHOLMVEGEN 81 AS997 439 058

Vuokraus
Osakeyhtiö
Wernersholmvegen 81 5232 PARADIS, Norge

WERNERSHOLMVEGEN 81 AS

Suljettu 31. heinäkuuta 2024

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
13 vuotta
- 6. loka 2011 – 31. heinä 2024
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2020
−74 519
NOK
Oma pääoma yhteensä 2020
1 359 637
NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
EronnutHallituksen puheenjohtaja-
Varajäsen-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2020
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−74 519
Vastaavat yhteensä
1 410 254
Velat yhteensä
50 617
Oma pääoma yhteensä
1 359 637

T&T

Vuosi2020
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
74 519
Liiketulos
−74 519
Rahoitustuotot/-kulut
0
Tulos ennen veroja
−74 519
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−74 519

Taseen yhteenveto

Vuosi2020
Pysyvät vastaavat yhteensä
1 410 254
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
0
Vastaavat yhteensä
1 410 254
Lyhytaikainen velka
50 617
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
50 617
Sijoitettu pääoma
1 607 000
Kertyneet voittovarat
−247 363
Oma pääoma yhteensä
1 359 637
Oma pääoma ja velat yhteensä
1 410 254

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta