HEIBO AS
Suljettu 22. joulukuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- FS
- Toiminta-aika
- 20 vuotta
- - 16. heinä 2003 – 22. joulu 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 100 800
- NOK
- Vuositulos 2022
- 6 802 246
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 1 915 077
- NOK
Viimeksi päivitetty: 20. loka 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
FS | Hallituksen puheenjohtaja | - |
RH | Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
H Suljettu | Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 100 800 |
Vuositulos yhteensä | 6 802 246 |
Vastaavat yhteensä | 7 955 747 |
Velat yhteensä | 6 040 670 |
Oma pääoma yhteensä | 1 915 077 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 100 800 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 84 557 |
Liiketulos | 16 243 |
Rahoitustuotot/-kulut | 6 801 600 |
Tulos ennen veroja | 6 817 844 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 15 598 |
Vuositulos yhteensä | 6 802 246 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 725 624 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 6 230 123 |
Vastaavat yhteensä | 7 955 747 |
Lyhytaikainen velka | 6 040 670 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 6 040 670 |
Sijoitettu pääoma | 587 336 |
Kertyneet voittovarat | 1 327 741 |
Oma pääoma yhteensä | 1 915 077 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 7 955 747 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta