Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
N

NYE NORDNES INVEST AS919 767 227

Vuokraus
Osakeyhtiö
Nordnesvegen 33 6905 FLORØ, Norge

NYE NORDNES INVEST AS

Suljettu 30. marraskuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
6 vuotta
- 21. loka 2017 – 30. marras 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
426 024
NOK
Vuositulos 2022
20 699
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
181 365
NOK
Viimeksi päivitetty: 20. syys 2023

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
426 024
Vuositulos yhteensä
20 699
Vastaavat yhteensä
199 929
Velat yhteensä
18 564
Oma pääoma yhteensä
181 365

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
426 024
Liiketoiminnan kulut yhteensä
407 195
Liiketulos
18 829
Rahoitustuotot/-kulut
10 296
Tulos ennen veroja
29 125
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
8 426
Vuositulos yhteensä
20 699

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
0
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
199 929
Vastaavat yhteensä
199 929
Lyhytaikainen velka
18 564
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
18 564
Sijoitettu pääoma
30 000
Kertyneet voittovarat
151 365
Oma pääoma yhteensä
181 365
Oma pääoma ja velat yhteensä
199 929

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta