AS STECO
Suljettu 17. heinäkuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- AS
Alf Steine1947
- Toiminta-aika
- 28 vuotta
- - 19. helmi 1995 – 17. heinä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 682 640
- NOK
- Vuositulos 2021
- 181 583
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 667 594
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AS 1947 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
GH | Varajäsen | - |
BH | Varajäsen | - |
| Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
R Suljettu | Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 682 640 |
Vuositulos yhteensä | 181 583 |
Vastaavat yhteensä | 1 376 524 |
Velat yhteensä | 708 930 |
Oma pääoma yhteensä | 667 594 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 682 640 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 425 482 |
Liiketulos | 257 158 |
Rahoitustuotot/-kulut | −23 795 |
Tulos ennen veroja | 233 363 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 51 780 |
Vuositulos yhteensä | 181 583 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 3 143 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 373 381 |
Vastaavat yhteensä | 1 376 524 |
Lyhytaikainen velka | 708 930 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 708 930 |
Sijoitettu pääoma | 100 000 |
Kertyneet voittovarat | 567 594 |
Oma pääoma yhteensä | 667 594 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 1 376 524 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta