CRAFT AS
Suljettu 14. elokuuta 2025, Pakollinen kirjanpitäjä puuttuuCRAFT AS TVANGSAVVIKLINGSBO
Selvityspesä:
Forvaltning av eiendom og aksjer samt import/eksport, undervisning og
alt som naturlig faller under disse.
Eiendom, utleie, undervisning, import/eksport.
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- HL
Halvor Landsverk1974
- Hallituksen puheenjohtaja
- HL
Halvor Landsverk1974
- Toiminta-aika
- 21 vuotta
- - 30. kesä 2004 – 14. elo 2025
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2020
- 1 382 065
- NOK
- Vuositulos 2020
- 732 090
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2020
- 245 867
- NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
HL 1974 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
HL 1974 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 382 065 |
Vuositulos yhteensä | 732 090 |
Vastaavat yhteensä | 8 394 950 |
Velat yhteensä | 8 149 084 |
Oma pääoma yhteensä | 245 867 |
T&T
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 382 065 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 120 031 |
Liiketulos | 1 262 034 |
Rahoitustuotot/-kulut | −529 944 |
Tulos ennen veroja | 732 090 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | 732 090 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 4 894 950 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 3 500 000 |
Vastaavat yhteensä | 8 394 950 |
Lyhytaikainen velka | 265 616 |
Pitkäaikainen velka | 7 883 468 |
Velat yhteensä | 8 149 084 |
Sijoitettu pääoma | 11 149 970 |
Kertyneet voittovarat | −10 904 103 |
Oma pääoma yhteensä | 245 867 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 8 394 950 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta