LEONHARDSEN EIENDOM AS
Suljettu 14. syyskuuta 2024, Pakollinen kirjanpitäjä puuttuuLEONHARDSEN EIENDOM AS TVANGSAVVIKLINGSBO
Selvityspesä:
Kjøp og utleiedrift av eiendom.
Kjøp og tilpassing av eiendommer for utleie og deretter leie dem ut.
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- TL
- Hallituksen puheenjohtaja
- EL
- Toiminta-aika
- 9 vuotta
- - 9. helmi 2015 – 14. syys 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 261 500
- NOK
- Vuositulos 2021
- −106 958
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- −156 457
- NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TL | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
EL | Hallituksen puheenjohtaja | - |
| Eronnut | Hallituksen jäsen | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 261 500 |
Vuositulos yhteensä | −106 958 |
Vastaavat yhteensä | 3 169 229 |
Velat yhteensä | 3 325 686 |
Oma pääoma yhteensä | −156 457 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 261 500 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 242 914 |
Liiketulos | 18 586 |
Rahoitustuotot/-kulut | −155 712 |
Tulos ennen veroja | −137 126 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −30 168 |
Vuositulos yhteensä | −106 958 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 3 168 229 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 000 |
Vastaavat yhteensä | 3 169 229 |
Lyhytaikainen velka | 409 185 |
Pitkäaikainen velka | 2 916 501 |
Velat yhteensä | 3 325 686 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | −186 457 |
Oma pääoma yhteensä | −156 457 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 3 169 229 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta