Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
A

ASTAFJORDVEIEN 509 AS915 948 049

Vuokraus
Osakeyhtiö
c/o Astafjord Regnskap AS Astafjordveien 509 9446 GROVFJORD, Norge

ASTAFJORDVEIEN 509 AS

Suljettu 24. lokakuuta 2024, Vapaaehtoinen selvitystila
Kjøp, salg og utleie av eiendom. Selskapet skal også kunne eie andre selskaper.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
9 vuotta
- 21. syys 2015 – 24. loka 2024
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2023
225 000
NOK
Vuositulos 2023
−87 794
NOK
Oma pääoma yhteensä 2023
251 016
NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 27. marras 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi20232022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
225 000
270 000
Vuositulos yhteensä
−87 794
68 873
Vastaavat yhteensä
2 666 050
2 767 256
Velat yhteensä
2 415 034
2 428 445
Oma pääoma yhteensä
251 016
338 811

T&T

Vuosi20232022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
225 000
270 000
Liiketoiminnan kulut yhteensä
141 339
64 148
Liiketulos
83 661
205 852
Rahoitustuotot/-kulut
−171 456
−117 551
Tulos ennen veroja
−87 794
88 301
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
19 428
Vuositulos yhteensä
−87 794
68 873

Taseen yhteenveto

Vuosi20232022
Pysyvät vastaavat yhteensä
2 666 050
2 666 050
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
0
101 206
Vastaavat yhteensä
2 666 050
2 767 256
Lyhytaikainen velka
612 028
22 982
Pitkäaikainen velka
1 803 006
2 405 463
Velat yhteensä
2 415 034
2 428 445
Sijoitettu pääoma
30 000
30 000
Kertyneet voittovarat
221 016
308 811
Oma pääoma yhteensä
251 016
338 811
Oma pääoma ja velat yhteensä
2 666 050
2 767 256

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta