Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
H

HEGRENESVEIEN 2 AS930 379 360

Vuokraus
Osakeyhtiö
Lønningsflaten 32A 5258 BLOMSTERDALEN, Norge

HEGRENESVEIEN 2 AS

Suljettu 30. marraskuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
1 vuosi
- 8. joulu 2022 – 30. marras 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
469 766
NOK
Vuositulos 2022
62 299
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
259 746
NOK
Viimeksi päivitetty: 9. touko 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 9. touko 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
469 766
Vuositulos yhteensä
62 299
Vastaavat yhteensä
3 868 000
Velat yhteensä
3 608 254
Oma pääoma yhteensä
259 746

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
469 766
Liiketoiminnan kulut yhteensä
389 896
Liiketulos
79 870
Rahoitustuotot/-kulut
0
Tulos ennen veroja
79 870
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
17 571
Vuositulos yhteensä
62 299

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
3 868 000
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
0
Vastaavat yhteensä
3 868 000
Lyhytaikainen velka
3 501 885
Pitkäaikainen velka
106 369
Velat yhteensä
3 608 254
Sijoitettu pääoma
197 447
Kertyneet voittovarat
62 299
Oma pääoma yhteensä
259 746
Oma pääoma ja velat yhteensä
3 868 000

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta