Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
O

OBV EIENDOM AS912 814 734

Vuokraus
Osakeyhtiö
Dreggen 1 3077 SANDE I VESTFOLD, Norge

OBV EIENDOM AS

Suljettu 18. joulukuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
10 vuotta
- 28. marras 2013 – 18. joulu 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
18 340
NOK
Vuositulos 2022
−82 095
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
1 152 622
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
18 340
Vuositulos yhteensä
−82 095
Vastaavat yhteensä
1 490 149
Velat yhteensä
337 527
Oma pääoma yhteensä
1 152 622

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
18 340
Liiketoiminnan kulut yhteensä
123 518
Liiketulos
−105 178
Rahoitustuotot/-kulut
−63
Tulos ennen veroja
−105 241
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
−23 146
Vuositulos yhteensä
−82 095

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
935 243
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
554 906
Vastaavat yhteensä
1 490 149
Lyhytaikainen velka
58 996
Pitkäaikainen velka
278 531
Velat yhteensä
337 527
Sijoitettu pääoma
100 000
Kertyneet voittovarat
1 052 622
Oma pääoma yhteensä
1 152 622
Oma pääoma ja velat yhteensä
1 490 149

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta