ECL EIENDOM AS
Suljettu 22. toukokuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- TM
Tirill Mørk1965
- Hallituksen puheenjohtaja
- EC
Espen Cook Lunde1967
- Toiminta-aika
- 3 vuotta
- - 2. maalis 2020 – 22. touko 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 1 144 675
- NOK
- Vuositulos 2022
- 384 364
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 1 001 922
- NOK
Viimeksi päivitetty: 15. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TM 1965 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
EC 1967 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
TM 1965 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 144 675 |
Vuositulos yhteensä | 384 364 |
Vastaavat yhteensä | 5 409 618 |
Velat yhteensä | 4 407 696 |
Oma pääoma yhteensä | 1 001 922 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 144 675 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 228 822 |
Liiketulos | 915 853 |
Rahoitustuotot/-kulut | −401 711 |
Tulos ennen veroja | 514 142 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 129 778 |
Vuositulos yhteensä | 384 364 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 5 409 618 |
Vastaavat yhteensä | 5 409 618 |
Lyhytaikainen velka | 979 486 |
Pitkäaikainen velka | 3 428 210 |
Velat yhteensä | 4 407 696 |
Sijoitettu pääoma | 1 000 000 |
Kertyneet voittovarat | 1 922 |
Oma pääoma yhteensä | 1 001 922 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 5 409 618 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta