CIMBER AS
Suljettu 26. huhtikuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- BM
- Toiminta-aika
- 28 vuotta
- - 20. helmi 1995 – 26. huhti 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 1 743 453
- NOK
- Vuositulos 2021
- 314 889
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 1 764 884
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
BM | Hallituksen puheenjohtaja | - |
JL 1961 | Yhteyshenkilö | - |
ES 1974 | Hallituksen jäsen | - |
| Hallituksen jäsen | - | |
| Hallituksen jäsen | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 743 453 |
Vuositulos yhteensä | 314 889 |
Vastaavat yhteensä | 4 572 119 |
Velat yhteensä | 2 807 235 |
Oma pääoma yhteensä | 1 764 884 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 743 453 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 206 711 |
Liiketulos | 536 742 |
Rahoitustuotot/-kulut | −133 031 |
Tulos ennen veroja | 403 711 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 88 822 |
Vuositulos yhteensä | 314 889 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 2 819 605 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 752 514 |
Vastaavat yhteensä | 4 572 119 |
Lyhytaikainen velka | 705 447 |
Pitkäaikainen velka | 2 101 788 |
Velat yhteensä | 2 807 235 |
Sijoitettu pääoma | 53 374 |
Kertyneet voittovarat | 1 711 510 |
Oma pääoma yhteensä | 1 764 884 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 4 572 119 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta