HOLMSBU FRITID AS
Suljettu 22. maaliskuuta 2024
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- CH
Cato Haugen1970
- Hallituksen puheenjohtaja
- CH
Cato Haugen1970
- Toiminta-aika
- 8 vuotta
- - 13. heinä 2016 – 22. maalis 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 7 796 083
- NOK
- Vuositulos 2022
- 2 614 125
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 17 417 068
- NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
CH 1970 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
CH 1970 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
TH 1977 | Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 24. loka 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 7 796 083 |
Vuositulos yhteensä | 2 614 125 |
Vastaavat yhteensä | 37 676 132 |
Velat yhteensä | 20 259 064 |
Oma pääoma yhteensä | 17 417 068 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 7 796 083 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 3 785 864 |
Liiketulos | 4 010 219 |
Rahoitustuotot/-kulut | −658 776 |
Tulos ennen veroja | 3 351 443 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 737 318 |
Vuositulos yhteensä | 2 614 125 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 24 677 480 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 12 998 652 |
Vastaavat yhteensä | 37 676 132 |
Lyhytaikainen velka | 3 478 636 |
Pitkäaikainen velka | 16 780 428 |
Velat yhteensä | 20 259 064 |
Sijoitettu pääoma | 14 791 537 |
Kertyneet voittovarat | 2 625 531 |
Oma pääoma yhteensä | 17 417 068 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 37 676 132 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta