ØSTRE TOTEN IDRETTSPARK AS
Suljettu 26. kesäkuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Linkit
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- EG
- Toiminta-aika
- 28 vuotta
- - 12. maalis 1995 – 26. kesä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 5 048 537
- NOK
- Vuositulos 2021
- −631 436
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 732 256
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
EG | Hallituksen puheenjohtaja | - |
ID 1953 | Varapuheenjohtaja | - |
BH 1964 | Hallituksen jäsen | - |
LC | Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 5 048 537 |
Vuositulos yhteensä | −631 436 |
Vastaavat yhteensä | 7 917 209 |
Velat yhteensä | 7 184 954 |
Oma pääoma yhteensä | 732 256 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 5 048 537 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 5 594 963 |
Liiketulos | −546 426 |
Rahoitustuotot/-kulut | −85 010 |
Tulos ennen veroja | −631 436 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −631 436 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 4 288 089 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 3 629 120 |
Vastaavat yhteensä | 7 917 209 |
Lyhytaikainen velka | 4 757 229 |
Pitkäaikainen velka | 2 427 725 |
Velat yhteensä | 7 184 954 |
Sijoitettu pääoma | 150 000 |
Kertyneet voittovarat | 582 256 |
Oma pääoma yhteensä | 732 256 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 7 917 209 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta