SKJOLDAVIK BRYGGE AS
Suljettu 30. toukokuuta 2023SKJOLDAVIK BRYGGE AS TVANGSAVVIKLINGSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- SO
Svein Ove Vestre1988
- Hallituksen puheenjohtaja
- SO
Svein Ove Vestre1988
- Toiminta-aika
- 5 vuotta
- - 25. heinä 2018 – 30. touko 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2019
- 694 700
- NOK
- Vuositulos 2019
- −1 265 277
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2019
- −1 775 288
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
SO 1988 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
SO 1988 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2019 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 694 700 |
Vuositulos yhteensä | −1 265 277 |
Vastaavat yhteensä | 8 050 471 |
Velat yhteensä | 9 825 759 |
Oma pääoma yhteensä | −1 775 288 |
T&T
| Vuosi | 2019 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 694 700 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 608 747 |
Liiketulos | −914 047 |
Rahoitustuotot/-kulut | −351 230 |
Tulos ennen veroja | −1 265 277 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −1 265 277 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2019 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 8 570 275 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | −519 804 |
Vastaavat yhteensä | 8 050 471 |
Lyhytaikainen velka | 1 019 370 |
Pitkäaikainen velka | 8 806 389 |
Velat yhteensä | 9 825 759 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | −1 805 288 |
Oma pääoma yhteensä | −1 775 288 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 8 050 471 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta