Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
J

JOHAN B EIENDOM AS994 481 177

Vuokraus
Osakeyhtiö
Admiralveien 1 3183 HORTEN, Norge

JOHAN B EIENDOM AS

Suljettu 27. marraskuuta 2024
Investering og utleie av fast eiendom, samt tilhørende virksomhet.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
15 vuotta
- 7. syys 2009 – 27. marras 2024
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2023
866 933
NOK
Vuositulos 2023
157 817
NOK
Oma pääoma yhteensä 2023
2 102 817
NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi20232022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
866 933
845 563
Vuositulos yhteensä
157 817
−437 169
Vastaavat yhteensä
2 317 919
2 344 630
Velat yhteensä
215 102
244 630
Oma pääoma yhteensä
2 102 817
2 100 000

T&T

Vuosi20232022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
866 933
845 563
Liiketoiminnan kulut yhteensä
508 500
709 052
Liiketulos
358 433
136 511
Rahoitustuotot/-kulut
7 412
−543 296
Tulos ennen veroja
365 845
−406 785
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
208 028
30 384
Vuositulos yhteensä
157 817
−437 169

Taseen yhteenveto

Vuosi20232022
Pysyvät vastaavat yhteensä
1 054 883
822 920
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
1 263 037
1 521 710
Vastaavat yhteensä
2 317 919
2 344 630
Lyhytaikainen velka
215 102
244 630
Pitkäaikainen velka
0
0
Velat yhteensä
215 102
244 630
Sijoitettu pääoma
2 100 000
2 100 000
Kertyneet voittovarat
2 817
0
Oma pääoma yhteensä
2 102 817
2 100 000
Oma pääoma ja velat yhteensä
2 317 919
2 344 630

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta