TØRRE AS
Suljettu 3. heinäkuuta 2023, MaksukyvyttömyysmenettelyTØRRE AS KONKURSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- VL
Vidar Lømsland1973
- Hallituksen puheenjohtaja
- VL
Vidar Lømsland1973
- Toiminta-aika
- 6 vuotta
- - 30. touko 2017 – 3. heinä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 1
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 2 400 000
- NOK
- Vuositulos 2021
- −288 827
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- −5 511 754
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
VL 1973 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
VL 1973 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
V Suljettu | Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 400 000 |
Vuositulos yhteensä | −288 827 |
Vastaavat yhteensä | 56 727 |
Velat yhteensä | 5 568 480 |
Oma pääoma yhteensä | −5 511 754 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 400 000 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 971 480 |
Liiketulos | 428 520 |
Rahoitustuotot/-kulut | −617 777 |
Tulos ennen veroja | −189 257 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 99 570 |
Vuositulos yhteensä | −288 827 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 52 718 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 4 009 |
Vastaavat yhteensä | 56 727 |
Lyhytaikainen velka | 3 433 979 |
Pitkäaikainen velka | 2 134 501 |
Velat yhteensä | 5 568 480 |
Sijoitettu pääoma | 24 430 |
Kertyneet voittovarat | −5 536 184 |
Oma pääoma yhteensä | −5 511 754 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 56 727 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta