Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
V

VERKSGATEN 46 EIENDOM AS921 146 043

Vuokraus
Osakeyhtiö
c/o Andre Rygh Verksgata 46 4013 STAVANGER, Norge

VERKSGATEN 46 EIENDOM AS

Suljettu 25. syyskuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
4 vuotta
- 23. huhti 2019 – 25. syys 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
4 992 225
NOK
Vuositulos 2022
1 993 861
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
13 834 377
NOK
Viimeksi päivitetty: 6. touko 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
4 992 225
Vuositulos yhteensä
1 993 861
Vastaavat yhteensä
15 096 639
Velat yhteensä
1 262 262
Oma pääoma yhteensä
13 834 377

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
4 992 225
Liiketoiminnan kulut yhteensä
2 046 486
Liiketulos
2 945 739
Rahoitustuotot/-kulut
−389 571
Tulos ennen veroja
2 556 168
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
562 307
Vuositulos yhteensä
1 993 861

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
131 590
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
14 965 049
Vastaavat yhteensä
15 096 639
Lyhytaikainen velka
364 727
Pitkäaikainen velka
897 535
Velat yhteensä
1 262 262
Sijoitettu pääoma
8 866 670
Kertyneet voittovarat
4 967 707
Oma pääoma yhteensä
13 834 377
Oma pääoma ja velat yhteensä
15 096 639

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta