Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
B

BOLIG4 AS920 692 990

Vuokraus
Osakeyhtiö
Austtunlia 12 4032 STAVANGER, Norge

BOLIG4 AS

Suljettu 11. marraskuuta 2023, Maksukyvyttömyysmenettely

Selvityspesä:

BOLIG4 AS KONKURSBO

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Toimitusjohtaja
AK
Hallituksen puheenjohtaja
AK
Toiminta-aika
5 vuotta
- 6. huhti 2018 – 11. marras 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
4 275 000
NOK
Vuositulos 2021
−902 696
NOK
Oma pääoma yhteensä 2021
30 000
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
4 275 000
Vuositulos yhteensä
−902 696
Vastaavat yhteensä
1 673 430
Velat yhteensä
1 643 430
Oma pääoma yhteensä
30 000

T&T

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
4 275 000
Liiketoiminnan kulut yhteensä
5 360 545
Liiketulos
−1 085 545
Rahoitustuotot/-kulut
−71 757
Tulos ennen veroja
−1 157 303
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
−254 607
Vuositulos yhteensä
−902 696

Taseen yhteenveto

Vuosi2021
Pysyvät vastaavat yhteensä
500 837
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
1 172 593
Vastaavat yhteensä
1 673 430
Lyhytaikainen velka
837 829
Pitkäaikainen velka
805 601
Velat yhteensä
1 643 430
Sijoitettu pääoma
30 000
Kertyneet voittovarat
0
Oma pääoma yhteensä
30 000
Oma pääoma ja velat yhteensä
1 673 430

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta