GÅRDREFORM EIENDOM AS
Suljettu 20. kesäkuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- AB
- Hallituksen puheenjohtaja
- SC
- Toiminta-aika
- 20 vuotta
- - 27. helmi 2003 – 20. kesä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 276 000
- NOK
- Vuositulos 2021
- −61 376
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 2 094 086
- NOK
Viimeksi päivitetty: 4. touko 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AB | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
SC | Hallituksen puheenjohtaja | - |
MS 1978 | Hallituksen jäsen | - |
FR 1969 | Hallituksen jäsen | - |
| Hallituksen jäsen | - | |
AB | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - | |
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 4. touko 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 276 000 |
Vuositulos yhteensä | −61 376 |
Vastaavat yhteensä | 2 102 437 |
Velat yhteensä | 8 351 |
Oma pääoma yhteensä | 2 094 086 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 276 000 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 328 832 |
Liiketulos | −52 832 |
Rahoitustuotot/-kulut | −193 |
Tulos ennen veroja | −53 025 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 8 351 |
Vuositulos yhteensä | −61 376 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 608 571 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 493 866 |
Vastaavat yhteensä | 2 102 437 |
Lyhytaikainen velka | 8 351 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 8 351 |
Sijoitettu pääoma | 1 000 000 |
Kertyneet voittovarat | 1 094 086 |
Oma pääoma yhteensä | 2 094 086 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 2 102 437 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta