BASECAMP HAMARØY AS
Toiminnassa
Drift av campingplass, fisketurisme og alt som står i naturlig
forbindelse med dette.
Avainsanat
operationcampsitescaravansfishing campinghunting campingshort-term staysleisure vehiclesmobile homestent pitches
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- AZ
- Hallituksen puheenjohtaja
- AZ
- Vuosia perustamisesta
- 3 vuotta
- alkaen 15. maalis 2023
- Tyyppi
- Limited company
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 1 000
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 2
- 1 yritys, 1 henkilö
- Kuuluu konserniin
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 2 341 857
- NOK
- Vuositulos 2025
- −1 266 620
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- −1 246 465
- NOK
Viimeksi päivitetty: 12. touko 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AZ | Managing Director/CEO | 90.1 % epäsuoraan |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AZ | Chairman | 90.1 % epäsuoraan |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Accountant | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AZ | Managing Director/CEO, Chairman | 90.1 % epäsuoraan |
BM 1979 | - | 9.9 % suoraan |
Viimeksi päivitetty: 31. loka 2024
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 901 | 90.1 % | |
BM 1979 | Tavalliset osakkeet | 99 | 9.9 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Konsernirakenne
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2024: NOK 583 332Liiketulos 2024: NOK −210 653Työntekijät: 0
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 341 857 | 2 212 979 | 222 771 |
Vuositulos yhteensä | −1 266 620 | −1 280 910 | −576 926 |
Vastaavat yhteensä | 10 209 518 | 9 758 045 | 9 197 241 |
Velat yhteensä | 11 455 983 | 9 737 890 | 7 896 176 |
Oma pääoma yhteensä | −1 246 465 | 20 155 | 1 301 065 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 341 857 | 2 212 979 | 222 771 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 3 813 088 | 3 591 117 | 658 579 |
Liiketulos | −1 471 231 | −1 378 138 | −435 808 |
Rahoitustuotot/-kulut | −142 891 | −263 388 | −293 252 |
Tulos ennen veroja | −1 614 122 | −1 641 527 | −729 060 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −347 502 | −360 617 | −152 134 |
Vuositulos yhteensä | −1 266 620 | −1 280 910 | −576 926 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 9 884 952 | 9 248 808 | 9 017 228 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 324 567 | 509 237 | 180 013 |
Vastaavat yhteensä | 10 209 518 | 9 758 045 | 9 197 241 |
Lyhytaikainen velka | 9 734 055 | 7 730 962 | 5 604 248 |
Pitkäaikainen velka | 1 721 928 | 2 006 928 | 2 291 928 |
Velat yhteensä | 11 455 983 | 9 737 890 | 7 896 176 |
Sijoitettu pääoma | 200 000 | 200 000 | 1 301 065 |
Kertyneet voittovarat | −1 446 465 | −179 845 | 0 |
Oma pääoma yhteensä | −1 246 465 | 20 155 | 1 301 065 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 10 209 518 | 9 758 045 | 9 197 241 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Limited company
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Private non-financial incorporated enterprises
Toimialaluokitusstandardit
I
Pääasiallinen toimiala-alue
Accommodation and food service activities
55
Toiminta
Accommodation
55.3
Pääasiallinen toimialaryhmä
Camping grounds, recreational vehicle parks and trailer parks
55.30
Teollisuusryhmä
Camping grounds, recreational vehicle parks and trailer parks
55.300
Teollisuusryhmä
Camping sites, including caravan sites