Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
N

NESBYEN CENTER AS931 046 888

Vuokraus
Osakeyhtiö
3540 NESBYEN, Norge

NESBYEN CENTER AS

Suljettu 9. toukokuuta 2023, Maksukyvyttömyysmenettely

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
28 vuotta
- 19. helmi 1995 – 9. touko 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2019
5 875 271
NOK
Vuositulos 2019
4 276 343
NOK
Oma pääoma yhteensä 2019
−9 268 143
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Tilintarkastaja-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2019
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
5 875 271
Vuositulos yhteensä
4 276 343
Vastaavat yhteensä
23 969 998
Velat yhteensä
33 238 141
Oma pääoma yhteensä
−9 268 143

T&T

Vuosi2019
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
5 875 271
Liiketoiminnan kulut yhteensä
5 642 697
Liiketulos
232 575
Rahoitustuotot/-kulut
4 043 768
Tulos ennen veroja
4 276 343
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
4 276 343

Taseen yhteenveto

Vuosi2019
Pysyvät vastaavat yhteensä
23 167 514
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
802 484
Vastaavat yhteensä
23 969 998
Lyhytaikainen velka
7 275 395
Pitkäaikainen velka
25 962 746
Velat yhteensä
33 238 141
Sijoitettu pääoma
104 000
Kertyneet voittovarat
−9 372 143
Oma pääoma yhteensä
−9 268 143
Oma pääoma ja velat yhteensä
23 969 998

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta