Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
F

FYR HOLDING AS924 531 282

Vuokraus
Osakeyhtiö
Øraveien 9A 3475 SÆTRE, Norge

FYR HOLDING AS

Suljettu 14. marraskuuta 2024, Maksukyvyttömyysmenettely
Holdingselskap for fremleie av lokaler/kontrakter til bedrifter som driver med kulturelle arrangement, herunder bedrifter som fremstiller/ selger mat og andre produkter som naturlig faller sammen med dette, drikkeservering med alle rettigheter, deltagelse i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, og/eller investering i andre foretagender.
Holdingselskap med fremleie av lokaler/kontrakter til bedrifter som driver med kulturelle arrangement, herunder bedrifter som fremstiller/ selger mat og andre produkter som naturlig faller sammen med dette, drikkeservering med alle rettigheter, deltagelse i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, og/eller investering i andre foretagender.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Linkit

Organisaatio

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
4 vuotta
- 3. helmi 2020 – 14. marras 2024
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
223 060
NOK
Vuositulos 2021
−747 620
NOK
Oma pääoma yhteensä 2021
−717 620
NOK
Viimeksi päivitetty: 21. syys 2024

EronnutHallituksen jäsen-
Viimeksi päivitetty: 22. syys 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
223 060
Vuositulos yhteensä
−747 620
Vastaavat yhteensä
154 413
Velat yhteensä
872 033
Oma pääoma yhteensä
−717 620

T&T

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
223 060
Liiketoiminnan kulut yhteensä
945 510
Liiketulos
−722 450
Rahoitustuotot/-kulut
−25 170
Tulos ennen veroja
−747 620
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−747 620

Taseen yhteenveto

Vuosi2021
Pysyvät vastaavat yhteensä
15 437
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
138 976
Vastaavat yhteensä
154 413
Lyhytaikainen velka
872 033
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
872 033
Sijoitettu pääoma
30 000
Kertyneet voittovarat
−747 620
Oma pääoma yhteensä
−717 620
Oma pääoma ja velat yhteensä
154 413

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta