M.Ø. EIENDOM AS
Suljettu 13. joulukuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- TØ
Trond Øyslebø1980
- Hallituksen puheenjohtaja
- JM
- Toiminta-aika
- 7 vuotta
- - 16. syys 2016 – 13. joulu 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 240 000
- NOK
- Vuositulos 2022
- 98 859
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 727 881
- NOK
Viimeksi päivitetty: 19. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TØ 1980 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JM | Hallituksen puheenjohtaja | - |
TØ 1980 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
E Suljettu | Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 240 000 |
Vuositulos yhteensä | 98 859 |
Vastaavat yhteensä | 2 075 507 |
Velat yhteensä | 1 347 626 |
Oma pääoma yhteensä | 727 881 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 240 000 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 56 191 |
Liiketulos | 183 810 |
Rahoitustuotot/-kulut | −57 069 |
Tulos ennen veroja | 126 741 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 27 882 |
Vuositulos yhteensä | 98 859 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 564 843 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 510 664 |
Vastaavat yhteensä | 2 075 507 |
Lyhytaikainen velka | 255 160 |
Pitkäaikainen velka | 1 092 466 |
Velat yhteensä | 1 347 626 |
Sijoitettu pääoma | 201 900 |
Kertyneet voittovarat | 525 981 |
Oma pääoma yhteensä | 727 881 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 2 075 507 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta