Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
S

S KJERLAND AS935 329 876

Vuokraus
Osakeyhtiö
Nattlandsveien 87B 5094 BERGEN, Norge

S KJERLAND AS

Suljettu 8. tammikuuta 2024, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
29 vuotta
- 12. maalis 1995 – 8. tammi 2024
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
504 587
NOK
Vuositulos 2022
291 227
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
402 628
NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
504 587
Vuositulos yhteensä
291 227
Vastaavat yhteensä
544 717
Velat yhteensä
142 089
Oma pääoma yhteensä
402 628

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
504 587
Liiketoiminnan kulut yhteensä
131 233
Liiketulos
373 354
Rahoitustuotot/-kulut
14
Tulos ennen veroja
373 368
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
82 141
Vuositulos yhteensä
291 227

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
0
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
544 717
Vastaavat yhteensä
544 717
Lyhytaikainen velka
142 089
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
142 089
Sijoitettu pääoma
145 000
Kertyneet voittovarat
257 628
Oma pääoma yhteensä
402 628
Oma pääoma ja velat yhteensä
544 717

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta