KALKVEIEN 13 AS
Suljettu 23. joulukuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- PT
Per Tore Teksum1950
- Toiminta-aika
- 28 vuotta
- - 19. helmi 1995 – 23. joulu 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 1 557 126
- NOK
- Vuositulos 2022
- 764 204
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 3 397 662
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
PT 1950 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
SR 1976 | Yhteyshenkilö, Hallituksen jäsen | - |
MH 1961 | Varapuheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 557 126 |
Vuositulos yhteensä | 764 204 |
Vastaavat yhteensä | 3 848 148 |
Velat yhteensä | 450 486 |
Oma pääoma yhteensä | 3 397 662 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 557 126 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 577 227 |
Liiketulos | 979 899 |
Rahoitustuotot/-kulut | −152 |
Tulos ennen veroja | 979 747 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 215 543 |
Vuositulos yhteensä | 764 204 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 3 440 835 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 407 313 |
Vastaavat yhteensä | 3 848 148 |
Lyhytaikainen velka | 319 815 |
Pitkäaikainen velka | 130 671 |
Velat yhteensä | 450 486 |
Sijoitettu pääoma | 213 470 |
Kertyneet voittovarat | 3 184 192 |
Oma pääoma yhteensä | 3 397 662 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 3 848 148 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta