MEISEVEIEN HYBELHUS AS
Suljettu 10. marraskuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- LM
- Toiminta-aika
- 25 vuotta
- - 14. touko 1998 – 10. marras 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 1 779 713
- NOK
- Vuositulos 2022
- 1 509 922
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 2 197 333
- NOK
Viimeksi päivitetty: 26. syys 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
LM | Hallituksen puheenjohtaja | - |
BM | Yhteyshenkilö, Hallituksen jäsen | - |
| Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 25. syys 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 779 713 |
Vuositulos yhteensä | 1 509 922 |
Vastaavat yhteensä | 2 450 752 |
Velat yhteensä | 253 419 |
Oma pääoma yhteensä | 2 197 333 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 779 713 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 37 945 |
Liiketulos | 1 741 768 |
Rahoitustuotot/-kulut | 17 894 |
Tulos ennen veroja | 1 759 662 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 249 740 |
Vuositulos yhteensä | 1 509 922 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 2 450 752 |
Vastaavat yhteensä | 2 450 752 |
Lyhytaikainen velka | 3 679 |
Pitkäaikainen velka | 249 740 |
Velat yhteensä | 253 419 |
Sijoitettu pääoma | 1 330 000 |
Kertyneet voittovarat | 867 333 |
Oma pääoma yhteensä | 2 197 333 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 2 450 752 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta