3LEVELS AS
Suljettu 5. toukokuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- CR
- Toiminta-aika
- 5 vuotta
- - 5. tammi 2018 – 5. touko 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- −185 000
- NOK
- Vuositulos 2022
- −239 995
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- −102 381
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
CR | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
OL | Hallituksen jäsen | - |
JP | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | −185 000 |
Vuositulos yhteensä | −239 995 |
Vastaavat yhteensä | 282 983 |
Velat yhteensä | 385 364 |
Oma pääoma yhteensä | −102 381 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | −185 000 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 122 685 |
Liiketulos | −307 685 |
Rahoitustuotot/-kulut | 0 |
Tulos ennen veroja | −307 685 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −67 690 |
Vuositulos yhteensä | −239 995 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 282 983 |
Vastaavat yhteensä | 282 983 |
Lyhytaikainen velka | 122 720 |
Pitkäaikainen velka | 262 644 |
Velat yhteensä | 385 364 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | −132 381 |
Oma pääoma yhteensä | −102 381 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 282 983 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta